Kontakta oss

Initcia är alltid öppen för nya idéer, projekt och samarbeten.
Tveka inte att ta kontakt med oss!

Barn i Uppsala

Evenemangsguiden för Barn i Uppsala, tipsa oss gärna.

Gratis Uppsala

Evenemangsguiden Gratis Uppsala, tipsa oss gärna.

FyrisWebb

När du vill ha hjälp med en webbsida eller grafisk formgivning

Hanna Rådberg

Hanna Rådberg

Verksamhetsledare och handledare

070 – 285 60 24

hanna.radberg@initcia.se

Ute Heinemann

Ute Heinemann

Handledare, Validerar arbetsmarknadskompetenser

076 – 794 91 65

ute.heinemann@initcia.se

Jessica Stigsdotter Axberg

Jessica Stigsdotter Axberg

Handledare Webbutvecklare

jessica.s.axberg@initcia.se

Erik Hoving

Erik Hoving

Verksamhetsutvecklare och ekonom

erik.hoving@initcia.se

070 – 751 17 16

Emil Vaara

Emil Vaara

Grafisk Formgivare

emil.vaara@initcia.se

Sonja Broberg

Sonja Broberg

Administratör

0700 – 36 93 91

sonja.broberg@initcia.se

Annica Taxén

Annica Taxén

Redaktionssamordnare

076 – 276 08 96

annica.taxen@initcia.se

Elsa Kjellander

Elsa Kjellander

Brukarrevisor

073 – 310 26 16

elsa.kjellander@briu.se

Theresa Barguirdjian

Theresa Barguirdjian

Yogalärare / Friskvård

Kontorsyoga

Amina Boulaabi

Amina Boulaabi

Ordförande Initcia

amina.boulaabi@initcia.se

Hittar du inte den du söker?

Initcias kontor kan nås på telefonnummer 076 – 794 91 65 under vanliga kontorstider (09:00 – 16:30 vardagar)

Är du intresserad av att praktisera eller arbetsträna på Initcia? Skicka e-post till kontakt@initcia.se så bokar vi in ett studiebesök.
Du kan också kontakta din arbetsförmedlare, handläggare eller arbetsmarknadssekreterare och berätta att du vill veta mer om Initcia.

Initcias lokaler ligger på Bergsbrunnagatan 28 i Uppsala. Tio minuters promenad från Uppsala Centralstation.