Kontakta oss

Initcia är alltid öppen för nya idéer, projekt och samarbeten. Tveka inte att ta kontakt med oss!

Hanna Rådberg

Verksamhetsledare och handledare
Tel: 070 – 285 60 24
hanna.radberg@initcia.se

Ute Heinemann

Handledare 
Validerar arbetsmarknadskompetenser
Tel: 076 – 794 91 65
ute.heinemann@initcia.se

Erik Hoving

 Handledare 
 Verksamhetsutvecklare
Ansvarig HUB18
Tel: 070 – 751 17 16
erik.hoving@initcia.se

Jessica Stigsdotter Axberg

Handledare webbutveckling
jessica.s.axberg@initcia.se

Tobias Lundgren

Koordinator HUB18
Tel: 076 – 611 92 73
tobias.lundgren@initcia.se

Sonja Broberg

Administratör
Tel: 0700 – 36 93 91
sonja.broberg@initcia.se

Annica Taxén

Redaktionssamordnare
Tel: 076 – 276 08 96 annica.taxen@initcia.se

Emil Vaara

Grafisk designer
emil.vaara@initcia.se

Elsa Kjellander

Brukarrevisor
Tel: 073 – 310 26 16
elsa.kjellander@briu.se

Theresa Barguirdjian

Yogalärare / Friskvård

Hittar du inte den du söker ovan? Initcias kontor kan nås på telefonnummer 076 – 794 91 65 under vanliga kontorstider (09:00 – 16:30 vardagar)

Är du intresserad av att praktisera eller arbetsträna på Initcia? Skicka ett e-post till kontakt@initcia.se så bokar vi in ett studiebesök.
Du kan också kontakta din arbetsförmedlare eller handläggare och berätta att du vill veta mer om Initcia. 

Initcias lokaler ligger på Bergsbrunnagatan 28 i Uppsala. Tio minuters promenad från Uppsala Centralstation.

Hör av dig!

Initcia är alltid öppet för nya idéer, projekt och samarbeten. Tveka inte att ta kontakt med oss!

Telefon: 076 - 794 91 65

E-post: info@initcia.se

Följ oss på Facebook

Samarbeten

Initcia erbjuder praktikplatser, arbetsträningsplatser och välfärdsanställningar i samarbete med Arbetsförmedlingen, Försäkringskassan och Uppsala Kommun.

Fotografier av Maria Ahlberg

Initcia logga